Çöp Konteyneri Boyutu

Çöp Konteyneri Boyutu

Çöp konteyneri ve geri dönüşüm kutularında boyut veya kapasite, maksimum değere kadar doldurulabileceğine ve ihtiyaca göre belirlenir.

  • Çöp kutuları için boyuta göre belirlenmiş kullanım yoktur.
  • Boyutunu ihtiyaç duyduğunuz alana göre şekillendirebilirsiniz. Örneğin; bir cam geri dönüşüm kutusu kağıt geri dönüşüm kutusundan daha hızlı dolma eğilimindedir.
  • Çöp kovalarının kapasitesine bakmak, özellikle hem litre hem de galon ölçümlerini kullanırken kafa karıştırıcı olabilir. İşte bu ölçümleri dönüştürmek için hızlı bir hesaplama sonucu genel bir aralık elde edilmektedir (küçük, orta, büyük, vb.).
  • İç mekan kullanımı için çöp konteyneri tipik olarak 40 galonu geçmez.
  • Küçük bir alanda kullanılmak için üretilen, yerden tasarruf sağlayan kutular 28 galonun altında kalır ve dekoratif çöp kutularının çoğu 40 galon civarında veya daha da altındadır. Ancak, kesinlikle istisnalar vardır. Mekanınız için daha büyük dekoratif kutular arıyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitleri Öner Konteyner web sayfamızda rahatlıkla bulabilirsiniz. Çöp kutularını kullanan kişilerin sayısına, kutuların yerleşimlerine ve alabilecekleri miktara göre ihtiyacınız olan kapasiteyi ölçebilirsiniz.


× WhatsApp Destek