Çöp Konteyneri Çeşitleri

Çöp Konteyneri Çeşitleri

Ticari Çöp Konteyneri: Bu kutular, endüstriyel alanlar veya büyük miktarda çöp olan yerler için idealdir. Ticari geri dönüşüm kutuları , okul veya arena gibi ortak alanlarda büyük miktarlarda kağıt, şişe veya teneke kutu toplamak için de mükemmeldir.

Tek Kullanımlık Çöp Konteyneri: Bu kutular açık hava etkinliğiniz için mükemmeldir. Kutular düşük maliyetlidir ve mekan boyunca ihtiyacınız olan sayıda çöp koymanıza izin verir. Tek kullanımlık kutuların temizlenmesi de kolaydır. Atıktan endişe ediyorsanız, bu teneke kutuların çoğu geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir ve bu da onları çevreye duyarlı insanlar için mükemmel bir seçim haline getirir.

Dış Mekan Çöp Konteyneri: Her türlü hava koşulunda dayanıklı üst kısımlara sahip ağır plastikten yapılmış bu kutular, açık alanlarınızı temiz tutmak için mükemmeldir. Bunların çoğunda dışarıda konteynerı kolay tutmak için bir başlık veya kapak vardır.

Yerden Tasarruflu Çöp Konteyneri : Duvara monte edilebilen, yarım yuvarlak veya köşe tasarımları ile kalabalık bir mutfak veya lobi gibi az yer kaplayan alanlar için mükemmeldir. Tüm bu kutular, bir duvara itilebilen en az bir uzun ve düz tarafa sahiptir. 28 galondan daha az kapasiteye sahiptirler.

Dekoratif Çöp Konteyneri: Bu kutular, göze çarpmayan atık yönetimi için mekanınıza uyum sağlayacak çeşitli stil ve renklerde üretilmektedir. İç ve dış mekan arasında ve dekoratif bir çöp tenekesi veya dekoratif bir geri dönüşüm kutusu arasında seçim yapabilirsiniz.

Tıbbi Çöp Konteyneri: 40 galondan daha azı, tıbbi tesislerde kullanımı onaylanmış ve güvenli olan metal konstrüksiyonlu konteynerlerdir.

Tekerlekli Çöp Konteyneri : Genellikle iki tekerlekli bu kutular, hizmet personelinizin sırtına zarar vermeden birkaç çöp torbası veya büyük çöplerin taşımasına yardımcı olur. Büyük miktarda çöp taşırken eğimli kamyonlar kullanılmalıdır.

Tezgah Çöp Konteyneri : Bunlar genellikle metalden yapılmış ve

saman sarma makineleri ve boş şeker paketleri gibi küçük atıklar için kolayca bir tezgah veya masaya sığabilen küçük çöp konteyneridir .× WhatsApp Destek